مطالب منتخب
img/download.jpg

دانلود بازی کلش اف کلنز- Clash Of Clans برای اندروید


4.1 و بالاتر
توسعه دهنده: Supercell
امتیاز گوگل پلی : 5
قیمت در گوگل پلی: رایگان
تاریخ انتشار: 13 بهمن 1398
تعداد دیدگاه ها: 0 دیدگاه
جزئیات بیشتر:

نیاز به اینترنت: دارد

نیاز به روت: ندارد

نیاز به دیتا: ندارد

نسخه مود: ندارد

رده سنی: همه افراد

کلش آف کلنز یک بازی استراتژیک فوق‌العاده، ویژه موبایل‌های اندروید است که توسط شرکت  فنلاندی سوپرسل (Supercell) ساخته شده است.تم این بازی دنیایی ماندگار با مضمون خیالی است که بازیکن در آن رییس یک دهکده است. در این بازی شما باید با استفاده از منابعی که از حمله کردن به بازیکنان دیگر به‌دست می‌آورید، دهکده خود را بسازید. منابع اصلی برای ساخت برج،‌ توپخانه، تله، آتشکده و ... شامل طلا، اکسیر و اکسیر سیاه است. بازیکنان می‌توانند برای ساخت دهکده‌ها گروه‌های پنجاه نفری تشکیل دهند که در جنگ‌های بین دهکده‌ها شرکت کنند و غنایم را با هم تقسیم کنند و با یکدیگر حرف بزنند.

این بازی اعتیادآور است. لوگ آف این بازی به این معناست که پایگاه شما در هر زمانی مورد حمله قبایل و دهکده‌ها قرار خواهد گرفت. پس یعنی بازیکنان تاپ مدام به صفحه نمایش خود چسبیده‌اند. کلش آف کلنز با ده درصد از بازیکنان خود رونق گرفته‌ است. به عبارت دیگر، تقریبا پنجاه درصد از درآمد این بازی از ۱۰ درصد بازیکنان برتر آن حاصل می‌شود.

کلش آف کلنز دارای ۲۹ میلیون کاربر فعال است. این بازی در مدت شش ماه منتشر شد . گرچه از زمان انتشار آن در سال ۲۰۱۲، بروزرسانی‌های زیادی صورت گرفته است.

مفهوم این بازی خیلی جدید نیست. سازندگان آن ایده بازی را از بازی‌های Star Craft  و Age of Empires برداشته‌اند. کلش آف کلنز بازی است که همه همدیگر را می‌شناسند. که این یکی از دلایلی اعتیاد به این بازی است. این امر را به ویژه می‌توان در مورد اعضای قبیله گفت، با توجه به‌این‌که بیشتر از دوستان و اعضای خانواد  تشکیل شده است. علاوه‌بر دوستان و اعضای خانواده، این بازی فرصتی را برای تعامل با گیم‌پلیرهای پراکنده در منطقه یا کشور خود فراهم می‌کند. دانلود این بازی رایگان است اما کاربران می‌توانند با پرداخت درون برنامه‌ای، برای دهکده و قبیله خود خرید کنند.

به‌روزرسانی کلش آف کلنز ۲۰۱۹ به‌تازگی وارد بازار شده است که از تغییرات این نسخه می‌توان به بهبود در کیفیت زندگی، ابزارهای مورد نیاز دهکده و موارد دیگر اشاره کرد. شرکت بازی‌سازی سوپرسل دیگر منتظر جشن رونمایی کلش آف کلنز نماند و نسخه بروزرسانی را در اکتبر ۲۰۱۹ وارد بازار کرد. همه‌چیز همان‌طور است که شرکت بازی‌سازی سوپر سل در یک هفته قبل از انتشار این بازی بیان کرده بود و نسخه بروزرسانی گسترده‌تر در اواخر سال ۲۰۱۹ خواهد آمد. بنابراین بگذارید نگاهی به آن‌چه که در این بروزرسانی خواهیم دید بیندازیم.

بهبود جستجوی دهکده / بهبود عضوگیری برای دهکده

همان‌طور که بسیاری از شما ممکن است از قبل آگاه باشید، چت جهانی در نسخه بروزرسانی شده کلش آف کلنز ۲۰۱۹ حذف شده است. بسیاری از دهکده‌ها و قبایل برای جذب اعضای جدید از چت جهانی استفاده می‌کردند اما، با بهبود ویژگی عضوگیری و یافتن اعضا یا دهکده‌های جدید دیگر نیازی به چت جهانی نیست.

نتایج بهتر مساوی با دهکده‌های بهتر

بازیکنان می‌توانند براساس آن‌چه از اولویت خود به‌عنوان سبک بازی خود تعیین می‌کنند، «برچسب‌ها» را به پروفایل خود اضافه کنند. آیا شما از کسانی هستید که علاقمند به لیگ نبرد دهکده‌ها هستند یا شاید بالاترین امتیازات را در طول بازی به‌دست می‌آورید یا شاید هم فقط جنبه اجتماعی بازی را دوست دارید؟ برچسب‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید به پروفایل خود اضافه کنید. قبایل می‌توانند از طریق این برچسب‌ها جستجو کنند.

دهکده‌های بهتر، بازیکنان بهتر

رهبران و فرماندهان قبایل می‌توانند لیبل‌های خود را به صفحه پروفایل دهکده اضافه کنند. شاید دهکده شما از ساخت ساختمان پایه لذت ببرد یا شاید خود را یک بازنده بداند، یا ممکن است شما دهکده‌ای داشته باشید که از تعداد سربازهای کمکی فعال احساس غرور کنید. شما پانزده برچسب مختلف دارید که می‌توانید برای کمک به بهتر شدن جستجو برای اعضای جدید از آن‌ها استفاده کنید.

بازیکنان بهتر، نبرد بهتر

شرکت سوپرسل دکمه «یافتن اعضای جدید» را نیز به صفحه دهکده اضافه کرده است. این یک تابع جستجو با قابلیت یادگیری ماشینی است که بازیکنانی را که سبک بازی مشابه دهکده شما دارند را به شما وصل می‌کند.

در نهایت شما به‌عنوان یک بازیکن می‌توانید درخواست عضوگیری دهکده‌های دیگر را قبول کرده یا آن را غیرفعال کنید. شاید شما در دهکده و قبیله نسبتا خوبی باشید اما همیشه چشم خود را برای فرصت‌های بهتری که سر راه شما سبز می‌شود باز نگه دارید. بنابراین فعال نگه داشتن دعوت دهکده‌های مختلف به دهکده‌ها این امکان را می‌دهد تا درخواست‌های خود را برای ملحق شدن به آن‌ها ارسال کنند.

سرباز موقت جدید: روح سلطنتی (رویال گوست)

این سرباز خیالی موقت، برای فصل هالوین، در شهر شما پرسه خواهد زد! گوست رویال درو اقع نیروهای نظامی خیالی موقت هستند که در ابتدا نامریی هستند و دفاع نمی‌تواند تا ۱۲ ثانیه آن‌ها را مورد هدف قرار دهد. گوست رویال می‌تواند خوب آسیب بزند و در حالت نامریی قابلیت عبور از دیوار را دارد.

از قابل توجه‌ترین تغییرات این نسخه  حذف ویژگی چت کردن است اما در عوض ابزارهای جدید عضوگیری اعضای دهکده و ابزارهای پیدا کردن دهکده اضافه شده‌اند که تطابق بازیکنان را با دهکده‌های هم‌فکر آسان می‌سازد. هم بازیکنان و هم دهکده‌ها می‌توانند «برچسب‌هایی» را برای توصیف سبک بازی خود انتخاب کنند و سپس «عملکرد جستجوی مبتنی برای یادگیری ماشین» به این تطابق‌ها کمک می‌کند.

از قابلیت‌ها و ویژگی‌های بازی کلش آو کلنز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ساخت دهکده و دفاع از آن با ابزارهای مختلفی نظیر توپ، بمب، خمپاره، تله، برج، دیوار

شرکت در جنگ‌های قبیله‌ای به‌عنوان یک تیم و جنگیدن با بازیکنانی از سراسر جهان

ساخت قبیله یا پیوستن به قبایل همبازی‌تان و دعوت از دوستان

خرید منابع و ابزارهای مختلف با استفاده از امتیازهای به‌دست آورده حاصل از پیروزی در نبردها

مبارزه با پادشاه جن در مبارزات مختلف

امکان ارتقاء ساختمان‌های نظامی و صنعتی

اگر بخواهیم نام بازی را ببریم که این روزها همه آن را می‌شناسند و در مورد آن صحبت می‌کنند، اگر بخواهیم نام بازی را ببریم که جزو محبوب‌ترین و اعتیادآورترین بازی‌های آنلاین استراتژیک است، آن بازی Clash of Clans است. می‌توانید نسخه جدید بروزرسانی کلش آف کلنز ۲۰۱۹ را با لینک مستقیم و به‌صورت رایگان از ایرانیان نت دانلود کنید. ایرانیان نت جدیدترین نسخه این بازی را منتشر می‌کند. نسخه هک شده و مود بازی Clash of Clans که به سرور اصلی وصل شود وجود ندارد. پس از نصب نسخه مود و هک شده کلش آف کلنز خودداری کنید.

 

تحلیل سایر رسانه ها
img/download.jpg

درصورتیکه نرم افزار  مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند  ADM Pro  یا +IDM  را نصب کنید. برای دانلود، روی عبارت "دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم" کلیک کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود :)

 آموزش نصب بازی و نرم افزار های اندروید - کلیک کنید!

دانلود Clash Of Clans

اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر
امتیاز در گوگل پلی: 5 از 5.0
اسکرین شات ها
Screenshot:
Screenshot:
Screenshot:
Screenshot:
منتخب
img/download.jpg
مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

دیدگاه کاربران

( 0 دیدگاه)